VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА МИСЛИВСЬКИХ

Списки учасників за каталогом на VI ВВМС

 

ФЕДЕРАЦИЯ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ЗАЯВОЧНИЙ ЛИСТ

VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА МИСЛИВСЬКИХ СОБАК

22-23 червня 2019 року м. Київ.

Час Розклад роботи екстер'єрних рингів 22.06.2019 р. Кількість
Ринг № 1, експерт Грановський В.К. (Україна)
11:00-13:00 Дратхаар, цуценята та молодша вікова група, кобелі 13
14:30-16:30 Дратхаар,середня вікова група, кобелі 24
16:30-17:30 Дратхаар, старша вікова група, кобелі 27
Ринг № 2, експерт Турок О.З. (Білорусія)
11:00-13:00 Дратхаар, цуценята та молодша вікова група, суки 22
14:30-16:30 Дратхаар,середня вікова група, суки 19
16:30-17:30 Дратхаар, старша вікова група, суки 25
Ринг № 3, експерт Домашовець О.І. (Україна)
11:00-12:00 Курцхаар,цуценята та молодша вікова група, кобелі 10
12:00-14:00 Курцхаар, середня вікова група, кобелі 18
15:00-17:00 Курцхаар, старша вікова група, кобелі 24
Ринг № 4, експерт Кобаль Е.Ю. (Україна)
11:00-11:15 Епаньол бретон цуценята та молодша вікова група, кобелі 2
11:15-11:30 Епаньол бретон, середня вікова група, кобелі 3
11:30-12:00 Епаньол бретон, старша вікова група, кобелі 8
12:00-12:15 Епаньол бретон, цуценята та молодша вікова група, суки 1
12:15-12:30 Епаньол бретон, середня вікова група, суки 3
12:30-13:00 Епаньол бретон, старша вікова група, суки 8
13:00-13:30 Угорська вижла 7
13:30-13:45 Малий мюстерлендер 3
13:45-14:00 Веймарська лягава 2
15:00-16:00 Курцхаар,цуценята та молодша вікова група, суки 11
16:00-17:30 Курцхаар, середня вікова група, суки 19
17:30-19:00 Курцхаар, старша вікова група, суки 32
Ринг № 5, експерт Осадчук Є.Д. (Україна)
11:00-11:25 Пойнтер, молодша вікова група, кобелі 2
11:25-11:40 Пойнтер, молодша вікова група, суки 1
11:40-12:30 Пойнтер, середня вікова група, кобелі 15
12:30-12:50 Пойнтер, середня вікова група, суки 9
12:50-13:30 Пойнтер, старша вікова група, кобелі 9
13:30-14:00 Пойнтер, старша вікова група, суки 7
15:00-15:15 Ірландський сетер, молодша вікова група, суки 2
15:15-15:30 Ірландський сетер, середня вікова група, кобелі 1
15:30-15:40 Ірландський сетер, середня вікова група, суки 2
15:40-15:55 Ірландський сетер, старша вікова група, кобелі 2
15:55-16:10 Ірландський сетер, старша вікова група, суки 4
16:10-16:25 Англійський сетер, молодша вікова група, кобелі 2
16:25-17:00 Англійський сетер, середня вікова група, кобелі 6
17:00-17:15 Англійський сетер, середня вікова група, суки 2
17:15-17:45 Англійський сетер, старша вікова група, кобелі 6
17:45-18:15 Англійський сетер, старша вікова група, суки 6
18:15-18:30 Шотландський сетер 1
Ринг № 6, експерт Нікітін Є.О. (Росія)
11:00-11:30 Лайка російсько-європейська, молодша вікова група, кобелі 4
11:30-12:00 Лайка російсько-європейська, молодша вікова група, суки 5
12:00-13:40 Лайка російсько-європейська, середня вікова група, кобелі 7
14:40-15:30 Лайка російсько-європейська, середня вікова група, суки 4
15:30-17:00 Лайка російсько-європейська, старша вікова група, кобелі 27
17:30-18:00 Лайка російсько-європейська, старша вікова група, суки 14
18:00-18:15 Східносибірська лайка 1
18:15-19:00 Карело-фінська лайка 11
Ринг № 7, експерт Москвітіна О.Ю. (Росія)
11:00-13:30 Лайка західносибірська, молодша вікова група, кобелі 12
14:30-17:30 Лайка західносибірська, середня вікова група, кобелі 34
17:30-19:00 Лайка західносибірська, старша вікова група, кобелі 43
Ринг № 8, експерт Дмитраш Ю.Л. (Україна)
11:00-14:00 Лайка західносибірська, молодша вікова група, суки 17
15:00-16:30 Лайка західносибірська, середня вікова група, суки 15
16:30-19:00 Лайка західносибірська, старша вікова група, суки 41
Ринг № 9, експерт Скрипнюк В.І. (Україна)
11:00-12:00 Вельштер'єр 9
12:00-13:00 Жорсткошерстий фокстер'єр 17
13:00-14:00 Гладкошерстний фокстер'єр 20
15:00-15:30 Довгошерста такса 3
15:30-16:30 Жорсткошерста такса 15
16:30-17:30 Гладкошерста такса 10
Ринг № 10, експерт Ружицький С.Б. (Україна)
11:00-12:00 ягдтер'єр, молодша вікова група, кобелі 13
12:00-13:00 ягдтер'єр, молодша вікова група, суки 20
13:00-14:00 ягдтер'єр, середня вікова група, кобелі 21
15:00-16:30 ягдтер'єр, середня вікова група, суки 18
16:30-18:00 ягдтер'єр, старша вікова група, кобелі 21
18:00-19:00 ягдтер'єр, старша вікова група, суки 21
Ринг № 11, Соловей М.О. (Україна)
11:00-11:15 Словацький копов 1
11:15-11:30 Фінська гонча 1
11:30-12:00 Баварська гонча 6
12:00-12:15 Український карпатський гончак, молодша вікова група, вижлеці 1
12:15-12:45 Український карпатський гончак, молодша вікова група, вижлиці 4
12:45-13:15 Український карпатський гончак, середня вікова группа, вижлеці 4
14:15-14:45 Український карпатський гончак, середня вікова группа, вижлиці 3
14:45-15:15 Український карпатський гончак, старша вікова група, вижлеці 5
15:15-16:20 Український карпатський гончак, старша вікова група, вижлиці 7
16:20-17:00 Естонський гончак, молодша вікова група, вижлеці 4
17:00-17:20 Естонський гончак, молодша вікова група, вижлиці 3
17:20-17:30 Естонський гончак, середня вікова группа, вижлеці 1
17:30-18:00 Естонський гончак, середня вікова группа, вижлиці 5
18:00-18:30 Естонський гончак, старша вікова група, вижлеці 5
18:30-19:00 Естонський гончак, середня вікова группа, вижлиці 4
Ринг № 12, експерт Коробчук В.М. (Україна)
11:00-11:30 Російсько-рябий гончак, молодша вікова група, вижлеці 3
11:30-12:00 Російсько-рябий гончак, молодша вікова група, вижлиці 2
12:00-12:30 Російсько-рябий гончак, середня вікова группа, вижлеці 3
13:30-14:30 Російсько-рябий гончак, середня вікова группа, вижлиці 7
14:30-16:00 Російсько-рябий гончак, старша вікова група, вижлеці 11
16:00-18:00 Російсько-рябий гончак, старша вікова група, вижлиці 16
Ринг № 13, експерт Мельниченко В.В. (Україна)
11:00-11:30 Російський гончак, молодша вікова група, вижлеці 2
11:30-12:00 Російський гончак, молодша вікова група, вижлиці 7
12:00-12:30 Російський гончак, середня вікова группа, вижлеці 6
13:30-14:00 Російський гончак, середня вікова группа, вижлиці 4
14:00-16:00 Російський гончак, старша вікова група, вижлеці 16
16:00-18:00 Російський гончак, старша вікова група, вижлиці 12
Ринг № 14, експерт Лобков С.В. (Україна)
11:00-11:15 Нова скотия дак толлін ретривер 2
11:15-11:30 Золотистий ретривер 1
11:30-12:00 Лабрадор 6
12:00-12:30 Російський мисливський спанієль, молодша вікова група, кобелі 3
12:30-13:00 Російський мисливський спанієль, молодша вікова група, суки 3
14:00-14:30 Російський мисливський спанієль, середня вікова група, кобелі 4
14:30-15:00 Російський мисливський спанієль, середня вікова група, суки 5
15:00-15:30 Російський мисливський спанієль, старша вікова група, кобелі 6
15:30-16:00 Російський мисливський спанієль, старша вікова група, суки 9
16:00-16:30 Англійський спрингер спанієль 5
16:30-17:00 Німецький перепелиний спанієль 1
Ринг № 15, експерт Ногас А.Я. (Україна)
11:00-11:15 Грейхаунд, молодша вікова група, кобелі 4
11:15-11:30 Грейхаунд, молодша вікова група, суки 3
11:30-12:00 Грейхаунд, середня вікова група, кобелі 1
12:00-12:30 Грейхаунд, середня вікова група, суки 3
12:30-13:00 Грейхаунд, старша вікова група, кобелі 2
13:30-14:00 Грейхаунд, старша вікова група, суки 5
15:00-16:00 Російсько-псовий хорт 7
16:00-16:30 Хорта 2
Розклад роботи рингів комплексної оцінки 23.06.2019 р.
Ринг № 1, експерт Грановський В.К. (Україна)
09:00-10:00 Дратхаар, кобелі, ІІ племінний клас
10:00-11:00 Дратхаар, кобелі І племінний клас
Ринг № 2, експерт Турок О.З. (Білорусія)
09:00-10:00 Дратхаар, суки ІІ племінний клас
10:00-11:00 Дратхаар, суки І племінний клас
Ринг № 3, експерт Домашовець О.І. (Україна)
09:00-10:00 Курцхаар, кобелі, ІІ племінний клас
10:00-11:00 Курцхаар, кобелі, І племінний клас
Ринг № 4, експерт Кобаль Е.Ю. (Україна)
09:00-09:30 Курцхаар, суки, ІІ племінний клас
09:30-10:00 Курцхаар, суки, І племінний клас
Ринг № 4, експерт Кобаль Е.Ю. (Україна)
10:00-10:15 Епаньол бретон
10:15-10:30 Угорська вижла
10:30-10:45 Малий мюстерлендер
10:45-11:00 Веймарська лягава
Ринг № 5, експерт Осадчук Є.Д. (Україна)
09:00-09:15 Пойнтер, кобелі\суки , ІІ племінний клас
09:15-09:30 Пойнтер, кобелі\суки , І племінний клас
09:30-09:45 Ірландський сетер, кобелі\суки , ІІ племінний клас
09:45-10:00 Ірландський сетер, кобелі\суки , І племінний клас
10:00-10:15 Англійський сетер,кобелі\сукиі, ІІ племінний клас
10:15-10:30 Англійський сетер, кобелі\суки І племінний клас
10:30-10:45 Шотландський сетер
Ринг № 6, експерт Нікітін Є.О. (Росія)
09:00-09:15 Лайка російсько-європейська, кобелі, ІІ племінний клас
09:15-09:30 Лайка російсько-європейська, суки, ІІ племінний клас
09:30-09:45 Лайка російсько-європейська, кобелі, І племінний клас
09:45-10:00 Лайка російсько-європейська, суки, І племінний клас
10:00-10:15 Лайка східносибірська
10:15-10:30 Карело-фінська лайка
Ринг № 7, експерт Москвітіна О.Ю. (Росія)
09:00-10:00 Лайка західносибірська, кобелі, ІІ племінний клас
10:00-11:00 Лайка західносибірська, кобелі, І племінний клас
Ринг № 8, експерт Дмитраш Ю.Л. (Україна)
09:00-10:00 Лайка західносибірська, суки, ІІ племінний клас
10:00-11:00 Лайка західносибірська, суки, І племінний клас
Ринг № 9, експерт Скрипнюк В.І. (Україна)
09:00-09:15 Вельштер'єр
09:15-09:30 Жорсткошерстий фокстер'єр
09:30-09:45 Гладкошерстний фокстер'єр
09:45-10:00 Довгошерста такса
10:00-10:30 Жорсткошерста такса
10:30-10:45 Карликова жорсткошерста такса
10:45-11:00 Гладкошерста такса
Ринг № 10, експерт Ружицький С.Б. (Україна)
09:00-09:30 ягдтер'єр, кобелі, ІІ племінний клас
09:30-10:00 ягдтер'єр, суки, ІІ племінний клас
10:00-10:30 ягдтер'єр, кобелі, І племінний клас
10:30-11:00 ягдтер'єр, суки, І племінний клас
Ринг № 11, Соловей М.О. (Україна)
09:00-09:15 Український карпатський гончак, вижлеці, ІІ племінний клас
09:15-09:30 Український карпатський гончак, вижлиці, ІІ племінний клас
09:30-09:45 Український карпатський гончак, вижлеці, І племінний клас
09:45-10:00 Український карпатський гончак, вижлиці, І племінний клас
10:00-10:30 Естонський гончак
10:30-11:00 Словацький копов
10:00-10:30 Фінська гонча
10:30-11:00 Баварська гонча
Ринг № 12, експерт Коробчук В.М. (Україна)
09:00-09:30 Російсько-рябий гончак, вижлеці, ІІ племінний клас
09:30-10:00 Російсько-рябий гончак, вижлиці, ІІ племінний клас
10:00-10:30 Російсько-рябий гончак, вижлеці, І племінний клас
10:30-11:00 Російсько-рябий гончак, вижлиці, І племінний клас
Ринг № 13, експерт Мельниченко В.В. (Україна)
09:00-09:30 Російський гончак, вижлеці, ІІ племінний клас
09:30-10:00 Російський гончак, вижлиці, ІІ племінний клас
10:00-10:30 Російський гончак, вижлеці, І племінний клас
10:30-11:00 Російський гончак, вижлиці, І племінний клас
Ринг № 14, експерт Лобков С.В. (Україна)
09:00-09:30 Російський мисливський спанієль, кобелі, ІІ племінний клас
09:30-10:00 Російський мисливський спанієль, суки, ІІ племінний клас
10:00-10:30 Російський мисливський спанієль, кобелі, І племінний клас
10:30-10:45 Російський мисливський спанієль, суки, І племінний клас
10:45-11:00 Ретривери
Ринг № 15, експерт Ногас А.Я. (Україна)
09:00-09:30 Грейхаунд
09:30-10:00 Російсько-псовий хорт
10:00-10:30 Хорта
14:00-16:00 Нагородження племінної еліти та чемпіонів виставки проводить Президент ФМСУ Голубченко А.К.
  Черговість нагородження еліти та чемпіонів:
  1. Хорті
  2. Гончаки
  3. Лайки
  4. Норні
  5. Лягаві
  6. Спанієлі

 

СКЛАД ЕКСПЕРТНИХ КОМІСІЙ НА 6 ВВМС

ГОЛОВНИЙ ЕКСПЕРТ ВИСТАВКИ – К.П. Топачевський, національна категорія, Україна, м. Житомир

ЕКСПЕРТ - КОНСУЛЬТАНТ –З.Г. Дмитрієва, національна категорія,
Україна, м. Харків

ЛЯГАВІ

Ринг НЖЛ суки – О.З. Турок, Республіканська категорія, м. Мінськ, Республіка Білорусь.

Ринг НЖЛ кобелі – В.К. Грановський, національна категорія, м. Київ, Україна

Ринг НКЛ кобелі – О.І. Домашовець, І категорія, м. Вінниця, Україна

Ринг НКЛ суки, епаньол бретон та малочислені породи лягавих – Е.Ю. Кобаль, національна категорія, м. Ужгород, Україна.

Ринг острівних лягавих – Є.Д. Осадчук, національна категорія, м. Луцьк, Україна

МИСЛИВСЬКА ЛАЙКИ

ЗСЛ кобелі – О.Ю. Москвітіна, І категорія, м. Москва, Російська Федерація

ЗСЛ суки – Ю.Л. Дмитраш, І категорія, м. Краматорськ, Україна

РЄЛ та малочисельні породи мисливських лайок– Є.О. Нікитін, Всеросійська категорія, м. Вологда, Російська Федерація​

НОРНІ

РИНГ НМТ – С.Б. Ружицький, національна категорія, Бердичів, Україна

Ринг кольорових тер’єрів та малочисельних порід норних собак - – В.І. Скрипнюк, національна категорія, м. Вінниця, Україна

ГОНЧАКИ

РИНГ РРГ – В.М. Коробчук, І категорія, м. Камянець-Подольск, Україна

Ринг РГ- –В.В. Мельниченко , національна категорія, м. Київ, Україна

Ринг УКГ – М.О. Соловей, національна категорія, м. Чернігів, Україна

та малочисельних порід гончаків

РМС

РИНГ РМС - С.В. Лобков, І категорія, м. Миколаїв, Україна

ХОРТИ

РИНГ Хорти – А.Я. Ногас, національна категорія, м. Тернопіль, Україна